Epoca Feudala - RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Epoca Feudala - RPG


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parfum vechi.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 1:23 am

Ii prinse mana cu a ei
- va fi..bine..daca ar fi supravietuit..ar fi avut sigur o boala sau amlformatie, incerca sa-l consoleze desii ea se simta jumatate moarta.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 1:30 am

Incerca sa zambeasa, insa ii iesi doar o grimoasa, astfel incat renunta la initiativa.
- Culca-te.
Raspunse in schimb pe un ton nemodelat.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 1:31 am

Ii mai stranse o data mana intr-a ei, rece si transpirata
-Imi pare rau, murmura inchizand, iar, ochii
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 1:38 am

Isi sprijinii barbia in palma, ridicandu-se.
- Ma eliberez abia diseara.
Zise aplecandu-se din reflex catre ea, insa doar sarutand-o scurt pe frunte. iesi din camera cu pasi apasati.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 1:40 am

-Peste cateva luni-
Se ridica cu greu de pat inca tinandu-se de stomac. Devenise un reflex chiar daca nu mai simtea nimic. Isi privii sotul ce dormea gol pusca pe pat si ofta
"Obosit ca in totdeauna, sunt constienta de eforturi...dar...e mereu atat de ocupat" ramase langa fotoliu` privindu-l.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 3:59 am

Se trezii tresarind, intinzand instinctiv mana dupa ea pe partea cealalta a patului. Totusi, cum ea se trezea aproape de fiecare data mai devreme, al doilea reflex fu de a isi retrage mana. Se ridica, trecandu-si mana prin par pentru a ii da o pozitie decenta.
- Buna dimineata.
Zise pe un ton lipsit de inflexiuni uitandu-se spre ea, schitand un zambet obosit, inca jumatate adormit.
Se repezi, punandu-si pantalonii pusi deoparte si tunica rosie, iesind din camera inainte sa apuce sa spuna altceva.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:01 am

Cateva secunde ii pastra in minte imaginea adormita. Nu apuca sa-l salute asa ca privii in urma lui oftand
"Mai are vreun sens?" isi puse mana pe abdomen si se aseza jos pe pat punand o mana pe locul unde dormea el.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:04 am

La aproape sase ore dupa trezirea partiala, intra din nou in camera stand excesiv de drept, incercand sa isi ascunda oboseala care ii ajunsese pana in maduva oaselor, desi dormea cateva ore pe noapte.
O cauta cu privirea, inchizand incet usa in urma lui cand se lasa cu toata greutatea pe primul scaun care ii aparu in fata.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:06 am

Iesii dintr-un colt pasind incet spre el. Se oprii langa el realziand si ea ca nu-si auzea proprii pasi. Zambi scurt cu-n aer pasiv si-si trecu` mainile pesste umerii lui imbratisandu-l.
-Buna seara, ii spuse aplecandu-se in asa fel incat sa stea cu capul pe umarul lui.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:07 am

- E deja seara?
Murmura cuprinzandu-i talia cu bratele fara sa nimereasca din prima pozitia, totusi reusind la a doua incercare.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:10 am

zambi scurt
-pe aproape, inca putin si apune soarele, inghiti in sec, stiu ca suna ciudat, dar maine ai putea sta acasa?
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:16 am

- Mmm?
Avea nasul cu barbia infundate in umarul ei, insa isi ridica privirea la auzul cererii.
- Sa stii c-as vrea. Dar nu pot. Acum vor toti drepturi... partidul verde ne-a omorat luand femeile de partea lor! Trebuie sa recuperam.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:17 am

Ofta mai mult ca pentru sine inchizand ochii.
-Inteleg, ii redeschise, mangaindu-l pe spate, mhh crezi c-ai vrea un masaj? intreba incercand sa zambeasca


Ultima editare efectuata de catre Autumn Elizabeth in Mier Noi 04, 2009 4:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:19 am

Ridica din sprancene, schitand un zambet.
- Daca te oferi...
Zise totusi surprins de oferta.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:22 am

Zambii ridicandu-i capul.
-Desigur, il saruta scurt pe buze si-apoi se indeparta
-Intinde-te...ii zambii aceasta, apoi ii observa picioarele, dat mai intai am o treaba cu picioarele tale, rase si-apoi ceru unei servitoare sa-i aduca un lighian c u apa calda si niste prosoape pufoase. Ii zambi si se apropie de el si-l impinse, mai mul in gluma, in pat.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:23 am

Aproape cazu in nas la simplul ghiont, insa se intinse dupa cum ii spusese. Avea doua optiuni. Ori adormea intre timp, ori ii trezea brusc instinctele. Suna totusi bine pentru moment.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:25 am

se aseza in genunchi in fata lui scotandu-i ghetele si-asteptand servitoare care ajunse destul de repede. Inmuie un prosop in apa si-ncepu` sa-i curete picioarele usor murdare, pline de bataturi
-Cat ai mers pe jos? Intreba aceasta atenta sa nu-l raneasca in plus.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:26 am

- Habar n-am.
Raspunse simplu.
- Raman cu datorie pentru asta.
Zise jumatate in gluma jumatate in serios.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:29 am

Chicoti si in cele din urma cand termina de curatat picioarele le puse la ea in poala pe prosop. Ofta prelung si-si lipi fruntea de genunchi lui.
-Te-ai gandit sa dai liber pentru femei? Sa le dai voie sa invete chair daca-s crescute la tara chair daca nu, facu` o referire a locului de unde o loase si pe ea, apoi inchise ochii inspirand aerul in piept.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:32 am

- M-am gandit... Dar daca facem o schimbare atat de brutala o sa fie oamenii reticenti... sunt mai multi barbati decat femei, idealul ar fi sa avem majoritatea din ambele sexe... si nici din partid nu cocheteaza multi cu ideea, deja ma privesc cam ciudat... trebuie sa ii multumim pe toti, cat sa nu sara nimeni in sus.
Ofta inchizand ochii.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:35 am

-Poate ca ar trebui sa te risti, zambi scurt si-i saruta genunchii si-apoi pulpele si se oprii sprijinindu-se-n marginea patului.
-Cine stie poate va merge. II zambii privindu-l in ochi.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:37 am

Se uita la ea ceva mai treaz.
- Strategiile pestelui... Dupa ce le repeti de noj' de ori pe minut, pana la urma te saturi de porcarii politice... Esential momentan e sa obtinem dreptul la vot al femeilor. Daca noi l-am promova am castiga aproape sigur toate voturile lor, implicit o putere foarte mare.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyMier Noi 04, 2009 4:38 am

-Corect, ii freca picioarele cu palmele si se ridica putin cat sa-l sarute, intinde-te sa-ti fac un masaj.
Sus In jos
Dalquiel Tudor
Administrator
Dalquiel Tudor


Mesaje : 131
Data de inscriere : 09/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyJoi Noi 05, 2009 1:42 am

Se intinse inchizandu-si din nou ochii, incercand sa isi stearga momentan din minte scandalurile politice.
Sus In jos
https://medieval999.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth
Incepator
Autumn Elizabeth


Mesaje : 127
Data de inscriere : 10/10/2009

Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 EmptyJoi Noi 05, 2009 2:09 am

Ii curata mai intai s patele cu prosoape curate si apa calda apoi incepu` sa-l maseze usor pe umeri, coborand pe omoplati, incet cu mangaieri lente, fine, cateodata gadilandu-l cu buricul degetelor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parfum vechi. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Parfum vechi.   Parfum vechi. - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Parfum vechi.
Sus 
Pagina 10 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Epoca Feudala - RPG :: Pamanturi :: Mosii :: Camere si anticamere-
Mergi direct la: